niedziela, 7 kwietnia 2019

Ci inni za murem

Marta Kruczek ur. się 13.08.1992 r. we Wrocławiu. Od dziesięciu lat mieszka wraz z rodziną w zachodnich Niemczech, gdzie skończyła szkołę, a obecnie pracuje oraz studiuje ekonomię i zarządzanie. W wolnym czasie oddaje się pasji pisania. "Ci inni za murem" to jej debiut literacki.

MARTA KRUCZEK  - "CI INNI ZA MUREM"
-   Nie musisz bać się zmarłych !  Żywi są o wiele niebezpieczniejsi ! 

   Debiut autorki i od razu udany. Nie spodziewałam się tego, jestem mile zaskoczona i pod wrażeniem.

Historia czwórki przyjaciół, którzy wpadli na pomysł odwiedzenia miasta zombie.  Mieszkańcy, którzy tam mieszkają chorują na dziwną chorobę, która uaktywnia się tylko w nocy i jest bardzo niebezpieczna.

Nieoczekiwanie dwójka z nich traci życie.  Mila jako główna bohaterka będzie się starała dociec prawdy kto jest zabójcą. Ale przeczuwa, że grozi jej niebezpieczeństwo i zaczyna walkę nie tylko o prawdę, ale także o swoje życie.

Świetna książka, pełna akcji, niespodziewanych zdarzeń i napięcia, które trzyma do samego końca.

Zaliczyłabym ją do dobrego kryminału w którego zostało wplecione odrobinę horroru. Całość wręcz pochłania czytelnika do odtatniej strony.
Po skończonej lekturze odniosłam wrażenie, że to jeszcze nie koniec historii, mam nadzieję na dalszą część bo jestem bardzo ciekawa dalszych losów Mili i tajemnic, które ma zamiar odkryć.

Dla mnie BOMBA. Polecam bardzo.
                         MOJA OCENA 10 / 10
                         PREMIERA 03.19.
                          ZA EGZEMPLARZ DZIĘKUJĘ 
                         AUTORCE I 

             

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Kastor

   Agnieszja Lingas - Łoniewska - Wrocławska pisarka, zwana przez swoje czytelniczki Dilerką Emocji. Autorka ponad 30 bestsellerowych powie...