wtorek, 30 kwietnia 2019

Życie pełne barw

Malwina Ferenz od urodzenia mieszka we Wroclawiu. Im więcej ma lat, tym na mniej się czuje. Jest pracownikiem jednym z banków. Razem z mężem wychowuje trzy córki. Interesuje się astronomią.

MALWINA FERENT - "ŻYCIE PEŁNE BARW"
 Zajrzyj do Neon Cafe, spróbuj aromatycznej kawy i posłuchaj opowieści o wszystkich barwach życia.

  " Życie pełne barw" jest przepiękną historią z cafejką w tle. Nie jest taka sobie zwyczajna kawiarenka. Jest bardzo wyjątkowa i dla wyjątkowych ludzi. 
     Ludzi, którzy skrywają w sercu jakąś tajemnicę, z którą chętnie się dzielą z tajemniczym barmanem. 
      Ten młody barman niczym anioł do każdego podchodzi z sercem, trafia z przystawkmi w gusta klientów, oferuje dobrą kawę i co najważniejsze umie słuchać i robi to z największą przyjemnoscią.

     Czytając książkę poznajemy kilka historii, każda jest inna, ale wszystkue są piękne, wzruszające i wydawać by się mogło że prawdziwe.
       
      Spacerując po ulicach Wrocławia może natrafimy gdzieś na tą tajemniczą kawiarenkę, która niczym magnez przyciągnie nas do swojego wnętrza i tajemniczy barman usiądzie z nami do stolika i wysłucha co mamy do powiedzenia.
    
      Piękna, ciepła opowieść o przypadkowych gościach Cafejki i ich opowiastkach - kobieta, która pojechała szukać mężczyzny z fotografi, policjant, uliczny grajek, przyszły ojciec oraz kobieta, które nie chce wyjechać.

     Autorka stworzyła niesamowitą, klimatyczną i jakże piękną powieść, która trafia w nasze serca i pozostawia w nim ślad na długo. 
     Książkę bardzo mo się podobała i polecam ją. MOJA OCENA 10 / 10
PREMIERA 04.19.
ZA KSIĄŻKĘ DZIĘKUJĘ 
                       

        
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Kastor

   Agnieszja Lingas - Łoniewska - Wrocławska pisarka, zwana przez swoje czytelniczki Dilerką Emocji. Autorka ponad 30 bestsellerowych powie...